BAZA
WIEDZY

Czym są kleje montażowe? Rodzaje i zastosowanie

Czym są kleje montażowe i jak je dzielimy? Na co warto przede wszystkim zwrócić uwagę? Sprawdź dostępne rozwiązania i wybierz najlepsze produkty, ponieważ dzięki nim Twoje prace przebiegać będą sprawniej i skuteczniej.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Przetestuj moc” z marką Pattex, czyli jak skuteczne są kleje montażowe

Jak skuteczne są kleje montażowe i czy rzeczywiście mogą zastąpić gwoździe? Na to pytanie odpowiedź daje marką Pattex, testując swoje produkty i pokazując ich działanie. Przekonaj się o sile klejów montażowych i weź udział w konkursie!

One For All, czyli skuteczne kleje montażowe

Kleje montażowe są niezbędne w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych i to od ich jakości zależy efektywność prowadzonych działań. Czym są kleje montażowe One For All i jak mogą podnieść jakość prac?

One For All Crystal – klejenie i uszczelnianie w każdych warunkach

Poszukując produktu, który jednocześnie trwale łączy rozmaite powierzchnie, a także pełni rolę skutecznego uszczelniacza, warto zwrócić uwagę na klej polimerowy One For All Crystal. W jakich aplikacjach sprawdza się klej Crystal?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klej polimerowy BŁYSKAWICZNA PRZYCZEPNOŚĆ (High Tack) – czy warto na niego postawić?

Gdzie sprawdzi się klej polimerowy Błyskawiczna przyczepność? Kleje z serii One For All znane są wśród specjalistów i używa się ich do różnych prac remontowo-budowlanych. Do tej rodziny należy również BŁYSKAWICZNA PRZYCZEPNOŚĆ, czyli klej montażowy o błyskawicznej przyczepności.

FIX Express i FIX Extreme Power – kleje montażowe o szerokim zastosowaniu

Od skuteczności klejów montażowych zależy efektywność wykonywanych prac, dlatego też do klejenia warto zastosować sprawdzone rozwiązania. Należą do nich FIX Express oraz FIX Extreme Power. Sprawdźmy jakie są ich właściwości i kiedy znajdują zastosowanie.